Agnieszka Cybulko
Specjalista ds. HR
Radomsko, Polska

Współpraca międzynarodowa

Miejsce pracy, w którym możesz się rozwijać zawodowo

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i niższego szczebla, w szczególności kierowców samochodów ciężarowych pow.3,5 tony (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji)
  • Skuteczne pozyskiwanie odpowiednich kandydatów (m.in. metodami tradycyjnymi, metodą Direct Search)
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (portale internetowe, agencje pracy tymczasowej, firmy doradztwa personalnego)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz współpraca z partnerami biznesowymi
  • Aktywny udział w procesach wdrażania pracowników do pracy (on-boarding, szkolenia)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez działania employer brandingowe
  • Udział w przygotowywaniu kampanii rekrutacyjnych oraz budujących markę Pracodawcy na poziomie lokalnym i korporacyjnym (współpraca międzynarodowa)
  • Monitorowanie rynku pracy, tworzenie benchmarków
Ta oferta pracy pasuje idealnie do Ciebie, ponieważ…
  • Międzynarodowy zespół
  • Zaawansowane systemy
  • Możliwości szkolenia i rozwoju
  • Innowacyjność i inspiracje

Mamy pracę dla Ciebie! Masz umiejętności?

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i niższego szczebla w obszarze transportu i logistyki lub pokrewnych przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i metod
  • Doświadczenie w rekrutacji osób na stanowiska Kierowców samochodów ciężarowych pow. 3,5 tony oraz znajomość branży logistycznej będzie bardzo dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów, w tym z wykorzystaniem narzędzi online i mediów społecznościowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Zaangażowanie i wysoka orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, samodzielność w działaniu,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podroży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Twoje nowe miejsce pracy

„W Vos Logistics dzielimy się pomysłami. I krówkami”.
Meer over deze locatie

Vos Logistics specjalizuje się w dostarczaniu usług transportowych i logistycznych.

Grupa Vos zatrudnia około 3000 pracowników w 30 oddziałach na terenie całej Europy. Firma dysponuje nowoczesną flotą 1400 pojazdów, 4000 jednostek transportowych oraz 300,000 m2 powierzchni magazynowej.

Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji, wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń, systemów informacyjno-komunikacyjnych i jakości świadczonych usług.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym służbowy telefon komórkowy
  • Szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Nasze wartości: Bezpieczeństwo, Dbałość o klienta, Profesjonalizm, Zrównoważony rozwój, Elastyczność

Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacji.

  1. Pierwszy krok

    Daj nam znać, że potrzebujemy właśnie Ciebie-wyślij swoje CV!

  2. Spotkajmy się

    Czy Twój profil spełnia wymagania stanowiska, o które się ubiegasz? Chętnie to sprawdzimy!

  3. Następny krok

    Podczas drugiego spotkania omówimy specyfikę stanowiska i Twoje oczekiwania.

  4. Złożenie oferty

    Jeśli nasze oczekiwania się pokrywają, otrzymasz ofertę zatrudnienia.

  5. Witaj na pokładzie

    Po akceptacji warunków zatrudnienia, stajesz się częścią Vos Logistics.

Heb je het gevoel dat we een match kunnen zijn?
Solliciteer vandaag nog en word lid van ons team.

Similar vacancies
Finanse i Wsparcie biznesowe
Specjalista ds. Dokumentacji