Şofer: Conducator auto transport internaţional (RO)

Transportul
Cluj-Napoca, Romania
  • Będziesz prowadzić nowoczesną ciężarówkę
  • Indywidualnie ustalasz region, miejsce i dni pracy
  • Bezpieczna przyszłość

Prowadzenie pojazdów w Vos Logistics

Droga do satysfakcji

Responsabilităţi:

În calitate de şofer de transport internaţional sunteţi responsabil de executarea adecvată a comenzilor de transport ale clienţilor noştri localizaţi în întreaga Europă;
Calitatea, siguranţa, focusarea pe client şi livrarea la timp sunt aspecte foarte importante pentru noi;

Mamy pracę dla Ciebie! Masz umiejętności?

Posesor permis de conducere categoria C + E;
Deţine toate documentele legale necesare conducătorilor auto;
Experienţă necesară în domeniul transportului internaţional de mărfuri;
Cazier juridic şi auto;

Oferujemy

Un contract de angajare în cadrul unei organizaţii stabile ;
Un salariu competitiv, precum şi beneficii atractive;
Asigurare medicală pentru transportul extern;
Pachet servicii medicale premium pentru angajat şi membrii de familie valabil în România;
Training intern în cadrul centrului de formare Vos Logistics, unde veţi fi instruiţi în domeniile sănătăţii, securităţii, stilului de conducere şi orientării pe client;
Lucrul cu echipament modern şi fiabil (camioane EURO V şi EURO VI);
Dezvoltarea unei cariere profesionale în cadrul unei organizaţii internaţionale plăcute şi profesioniste.

Twoje nowe miejsce pracy

"To świetne uczucie gdy jesteś doceniany za bycie siłą napędową usług Vos Logistics."
Meer over deze locatie

Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacji.

  1. Gotowy?

    Gotowy na nowe wyzwania zawodowe?  Aplikuj.

  2. Nasze ustalenia.

    Ustalimy wspólnie warunki, dobre dla obu stron.

  3. Zaczynamy!

    Witamy Cię w naszym zespole!

Myślisz, że pasujesz do nas? Aplikuj
już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Myślisz, że pasujesz do nas? Zgłoś się już dziś i zostań członkiem naszego zespołu.
Cezary Włodarczyk
Specjalista ds. Rekrutacji

Inne Transport wakaty

Kierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym
Transport
Bieruń, Polska