Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Transport
, Polska
  • Moderne en compleet uitgeruste trucks
  • Bepaal zelf jouw werkgebied, locatie en werkdagen
  • Een baan met zekerheid

Chauffeur bij Vos Logistics

Werk waar je blij van wordt

W roli kierowcy C+E wykonujesz z najwyższą starannością zadania powierzone przez Twojego bezpośredniego Fleet Managera. Dzięki pracy na stanowisku kierowcy możesz poznawać różne kultury, narodowości, krajobrazy Europy.

Twoje główne zadania na stanowisku pracy to:

  • Wykonywanie zleceń transportowych przydzielonych przez dedykowanego menedżera
  • Przestrzeganie czasu pracy i przepisów ruchu drogowego w danym kraju – SAFETY FIRST!
  • Prawidłowe zabezpieczanie przewożonego towaru
  • Dostarczanie dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych
  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu

Wij hebben de baan! Heb jij de skills?

  • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. C+E oraz kartę kierowcy – WSPANIALE! To dobry początek :)
  • Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy a ze swoich obowiązków wywiązujesz się sumiennie i terminowo – takich współpracowników nam trzeba!
  • Jeśli znasz język angielski to zdecydowanie będzie Twój dodatkowy atut

Wat we jou bieden

  • Stabilną umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Elastyczne systemy pracy w trasach międzynarodowych lub krajowych (do wyboru 3/1, 4/1 lub 4/2)
  • Wynagrodzenie zgodne z Pakietem Mobilności, dodatki, bonusy rekomendacyjne – ZAWSZE PŁATNE NA CZAS
  • Karty paliwowe i płatnicze na wydatki służbowe
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami czasu pracy
  • Całodobowa opieka dedykowanego menedżera floty w wyznaczaniu tras, parkingów, obsługi technicznej i kontaktu z klientem
  • Prywatna opieka zdrowotna i ubezpieczenie grupowe na życie
  • Transport do / z pracy firmowymi busami na koszt pracodawcy
  • Wysokiej jakości zaplecze socjalne w bazach zagranicznych(kuchnia, pralnia, prysznice, noclegi, pokoje rekreacyjne)
  • Nowoczesna flota ciężarówek(Scania, Mercedes, Volvo)
  • Kompleksowe, kilkudniowe szkolenie wdrażające dla nowych osób(dedykowany mentor w pierwszych trasach)

Hier kom je te werken

“Het is prettig om als drijvende kracht achter de dienstverlening van Vos Logistics gewaardeerd te worden.”
Meer over deze locatie

Vos Logistics specjalizuje się w dostarczaniu usług transportowych i logistycznych. Grupa Vos zatrudnia około 2850 pracowników w 30 oddziałach na terenie całej Europy. Firma dysponuje nowoczesną flotą 1200 pojazdów, 4400 jednostek transportowych oraz 300,000 m2 powierzchni magazynowej.

Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji, wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń, systemów informacyjno-komunikacyjnych i jakości świadczonych usług

Bekijk hier hoe de sollicitatieprocedure eruitziet.

  1. First step

    Laat ons weten dat we jou nodig hebben en upload je CV!

  2. Let’s meet

    Past jouw profiel goed bij ons? Wij maken graag kennis met je!

  3. Deep dive

    In het tweede gesprek gaan we dieper in op de functie en jouw verwachtingen.

  4. Get on board

    Zijn we nog enthousiaster geworden, dan doen we je een contractvoorstel.

  5. Welcome

    Wij willen jou, en jij wilt ons! Akkoord? Welkom bij Vos Logistics.

Heb je het gevoel dat we een match kunnen zijn?
Solliciteer vandaag nog en word lid van ons team.

Rick Jans-Beken
Recruiter

Andere Transport vacatures

LZV-nachtchauffeur worden
Transport
Strijen, Nederland
Vrachtwagenchauffeur Cement
Transport
Ijmuiden, Nederland
Distributiechauffeur C-CE
Transport
Woerden, Nederland