Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Transport
, Polska
  • Flotte moderne et respectueuse de l'environnement
  • Organisez votre champ de travail, lieu et jours de travail
  • Un tremplin au sein d’une entreprise de transport international

Conduire chez Vos Logistics

Sur la route avec fierté

W roli kierowcy C+E wykonujesz z najwyższą starannością zadania powierzone przez Twojego bezpośredniego Fleet Managera. Dzięki pracy na stanowisku kierowcy możesz poznawać różne kultury, narodowości, krajobrazy Europy.

Twoje główne zadania na stanowisku pracy to:

  • Wykonywanie zleceń transportowych przydzielonych przez dedykowanego menedżera
  • Przestrzeganie czasu pracy i przepisów ruchu drogowego w danym kraju – SAFETY FIRST!
  • Prawidłowe zabezpieczanie przewożonego towaru
  • Dostarczanie dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych
  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu

We have your job! Do you have the skills?

  • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. C+E oraz kartę kierowcy – WSPANIALE! To dobry początek :)
  • Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy a ze swoich obowiązków wywiązujesz się sumiennie i terminowo – takich współpracowników nam trzeba!
  • Jeśli znasz język angielski to zdecydowanie będzie Twój dodatkowy atut

Nous proposons

  • Stabilną umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Elastyczne systemy pracy w trasach międzynarodowych lub krajowych (do wyboru 3/1, 4/1 lub 4/2)
  • Wynagrodzenie zgodne z Pakietem Mobilności, dodatki, bonusy rekomendacyjne – ZAWSZE PŁATNE NA CZAS
  • Karty paliwowe i płatnicze na wydatki służbowe
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami czasu pracy
  • Całodobowa opieka dedykowanego menedżera floty w wyznaczaniu tras, parkingów, obsługi technicznej i kontaktu z klientem
  • Prywatna opieka zdrowotna i ubezpieczenie grupowe na życie
  • Transport do / z pracy firmowymi busami na koszt pracodawcy
  • Wysokiej jakości zaplecze socjalne w bazach zagranicznych(kuchnia, pralnia, prysznice, noclegi, pokoje rekreacyjne)
  • Nowoczesna flota ciężarówek(Scania, Mercedes, Volvo)
  • Kompleksowe, kilkudniowe szkolenie wdrażające dla nowych osób(dedykowany mentor w pierwszych trasach)

Your new work environment

"Il est valorisant de faire partie de l’équipe qui fait avancer l’entreprise Vos Logistics."
Meer over deze locatie

Vos Logistics specjalizuje się w dostarczaniu usług transportowych i logistycznych. Grupa Vos zatrudnia około 2850 pracowników w 30 oddziałach na terenie całej Europy. Firma dysponuje nowoczesną flotą 1200 pojazdów, 4400 jednostek transportowych oraz 300,000 m2 powierzchni magazynowej.

Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji, wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń, systemów informacyjno-komunikacyjnych i jakości świadczonych usług

Applying at Vos Logistics

Check what our application process looks like.

  1. Ready?

    Ready for a new challenge? Apply.

  2. Set.

    We like to get to know you to see if we're a match.

  3. Go!

    We want you in our team! The keys are waiting for you.

Vos compétences correspondent-elles à nos critères ?
Postulez encore aujourd'hui et devenez membre de notre équipe.

Jacques Panossian
Responsable des Ressources Humaines